Верифицированный профиль
5
Лет опыта
8
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
21
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1827
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа квартир (19)

  • Arkada Estate Agency
    97 500 $
    2 074 $/м²

    Юлиана Пелеша ул., (Будинок 1)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Княгинин
    ЖК Family Plaza
    1 комната
    47 / 12 / 18 м²
    этаж 10 из 11
    2022 год постройки
    2 дня назад
    Продається однокімнатна квартира великої площі 47 м2 в ЖК Фемелі Плаза з терасою. Велика кухня-студія, вбудована техніка Whirpool, є посудомийка, холодильник, мікрохвильова піч, духовка. Всюди де плитка підігів підлоги, плінтуси алюмінієві. Є гардеробна кімната. При вході вже встановлений відеодомофон. Кімната повністю укомплектована меблями (ліжко, тумби, бюті-зона). Вигляд у внутрішній двір. Є велика тераса з меблями ( столик і стільці). Family Plaza – сучасний житловий комплекс з орієнтацією на особистість. На території комплексу передбачений великий торговий центр. А близькість до центру міста відкриває безліч варіантів дозвілля та розваг у найкращих закладах Івано-Франківська, 10 хв піш...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    90 000 $
    1 084 $/м²

    Приозерна ул., (Будинок 21)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    3 комнаты
    83 / 40 / 11 м²
    этаж 4 из 10
    2022 год постройки
    2 дня назад
    Продається здана 3кім квартира з виглядом на озеро ЖК Міленіум. Площа 83м2 Поверх 4 Квартира в топовій локації міста, повноцінно три окремі кімнати, кухня студія з відкритим балконом, роздільний санвузол та гардеробна кімната У кВ уже встановлення котел та газовий лічильник, заведений домофон Дві кімнати спальні з виглядом на озеро, інша кімната та кухня у внутрішній двір
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    90 000 $
    1 302 $/м²

    Украинской Дивизии ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Строителей
    2 комнаты
    69 / 29 / 14 м²
    этаж 1 из 4
    2017 год постройки
    2 дня назад
    Продається укомплектована двокімнатна квартира в обжитому будинку по вул. Української дивізії. Будинок на один під’їзд, малоповерхова забудова. Затишний двір, поряд парк.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    81 000 $
    2 025 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    40 / 13 / 12 м²
    этаж 8 из 13
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Новобудова знаходиться по вул.Вовчинецькій неподалік ТРЦ Велес. Квартира знаходиться на 8 поверсі. Укомплектована усім необхідним, є всі меблі та техніка. Вікна виходять у затишний внутрішній двір. Будинок введений в експлуатацію.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    83 300 $
    940 $/м²

    Александра Довженко ул., (Будинок 15)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Патриот
    ЖК Козацький
    3 комнаты
    89 / 50 / 16 м²
    этаж 6 из 10
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Трикімнатна квартира в зданій новобудові. Комфортний шостий поверх. Сирець. Індивідуальне газове опалення. Комунікації усі запущені, ліфт працює. Квартира двостороння та внутрішня. Розведена електрика по квартирі та встановлений газовий котел. Поряд є вся необхідна інфраструктура. Неподалік парк Шевченка та міське озеро.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    73 000 $
    1 811 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 36)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    40 / 14 / 12 м²
    этаж 10 из 14
    2026 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 1-но кімнатної квартири в зданому будинку ЖК Княгинин на 10 видовому поверсі 19 секція. Зроблено новий ремонт з екологічних та якісних матеріалів. Дорога сантехніка,тепла підлога по всій квартирі,кондиціонер на тепло та обігрів. В квартирі індивідуальне газове опалення. Укомплектована новими меблями та технікою(техніка вже в квартирі). Меблі по всій квартирі будуть в кінці травня. Огляд можливий в зручний для вас час.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    95 000 $
    1 035 $/м²

    Ленкавского ул., 34

    3 комнаты
    92 / 40 / 20 м²
    этаж 12 из 16
    2 дня назад
    Продаю трикімнатну квартиру в ЖК Манхеттен. Один із найкращих комплексів в Івано-Франківську. Топова локація близько до центру та міського озера. Двір закритого типу. Підземний паркінг. Мультифікціональні дитячі майданчики із прорезиновим покриттям. В будинку 2 ліфта. На території є дитячий садок "Благозаврик".
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    93 000 $
    1 979 $/м²

    Романа Левицкого ул., (Будинок 2)

    1 комната
    47 / 15 / 12 м²
    этаж 5 из 10
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 1,5кім біля озера, Жк Manhattan up. Площа 47м2. Поверх 5. Внутрішня, вигляд у двір, підігрів підлоги по усьому периметру, є вся необхідна техніка, також є встановленні бойлер та електричний котел
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    88 530 $
    651 $/м²

    Княгинин ул., 44

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    4 комнаты
    136 / 70 / 25 м²
    этаж 14 из 15
    2 дня назад
    Продається чотирикімнатна дворівнева квартира в житловому комплексі Княгинин. Двостороннє планування. Газове індивідуальне опалення. Комплекс з власною інфраструктурою, включаючи торгово-розважальний центр та палац спорту, розташований у тихому куточку недалеко від річки Бистриця Солотвинська.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    138 000 $
    2 201 $/м²

    Бельведерская ул., 32-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер
    ЖК А5
    2 комнаты
    63 / 30 / 20 м²
    этаж 11 из 12
    2024 год постройки
    2 дня назад
    Продається видова 2-кімнатна квартира з в ЖК бізнес-класу “А5” від БК Blago по вул. Бельведерська. Будинок введено в експлуатацію. Поверх: 11/13 Площа (БТІ) 62,8 м.кв. – Дизайнерський ремонт – Квартира повністю укомплектована, вся техніка Bosch, окрім холодильника (Beko) – Німецька сантехніка GROHE – Меблі МДФ – Підігрів підлоги по усій квартирі – Вид на гори ЖК «A5» — престижний житловий комплекс бізнес-класу від Blago Developer, розташований у центральній частині Івано-Франківська, за кілька хвилин від історичного центру. Сучасна архітектура, великі панорамні вікна та продумане планування створюють комфортний простір для життя, а концепція дохідного будинку робить нерухомість вигідною і...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    34 000 $
    815 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 35)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    42 / 15 / 12 м²
    этаж 13 из 15
    2026 год постройки
    2 дня назад
    Терміновий продаж! Однокімнатна квартира в ЖК “Княгинин” на етапі будівництва. Площа – 41.7 м² . Планування – кухня-студія правильної форми. Поверх – 13/ 15. Південна сторона В квартирі: чистова машинна штукатурка, м/п вікна із напиленням (енергозберігаючі), броньовані двері, стяжка. Квартира внутрішня, гарне розміщення в під'їзді. Заслена лоджія з кухні.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    75 000 $
    847 $/м²

    Княгинин ул., 44

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    3 комнаты
    89 / 30 / 20 м²
    этаж 5 из 10
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продається простора трикімнатна квартира в ЖР Княгинин. Центральна частина міста, будинок повністю збудований. Житловий район з власною розвиненою інфраструктурою. Підземний паркінг. Квартира двостороння, сирець.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    86 000 $
    1 955 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    44 / 15 / 12 м²
    этаж 10 из 13
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продається затишна з якісним ремонтом 1,5кім квартира в жк UOne, жк має резервне живлення, що дозволяє забезпечити будинок опаленням. Площа 44м2 Поверх 10/13 Здана секція, з усіма комунікаціями, сусіди проживають Квартира світла та тепла, по усьому периметру підігрів підлоги, на підлозі кварц вініл та плитка у ванній Велика вхідна група з шафами для зберігання одягу, зона відпочинку-де є кондиціонер та тв, кухня укомплектована усім, зонована спальня де є ще одна шафа, та ванна кімната з вмонтованою пральною-сушильною машинкою.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    83 200 $
    1 958 $/м²

    Высочана ул., 18 к12

    1 комната
    43 / 15 / 12 м²
    этаж 11 из 12
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продам 1.5к. квартиру з сучасним ремонтом в новобудові по Вул. Височана 18. Індивідуальне опалення (газовий турбований котел). Цегляний будинок 2.5 цегли. + утеплення пінопласт. Квартира із якісним ремонтом, укомплектована всіма меблями та технікою . Поверх 11 з 12-ти. Ліфт працює. Будинок повністю обжитий. Закрита територія. Паркомісця. Дитячі та спортивний майданчик на території будинку. Чудовий вигляд з вікон. Панорамна лоджія.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    132 000 $
    2 095 $/м²

    Бельведерская ул., 32а

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер ЖК ул. Бельведерская, 32а
    2 комнаты
    63 / 25 / 14 м²
    этаж 10 из 12
    2020 год постройки
    2 дня назад
    Продаю двокімнатну квартиру в ЖК А5. Повністю укомплектована меблями та технікою, сусіди проживають. Вся техніка фірми Bosh, підігрів підлоги стандарт, два ТВ, два кондиціонери, є пральна та сушильна машинки.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    125 000 $
    912 $/м²

    Слободская ул., 46

    3 комнаты
    137 / 50 / 19 м²
    этаж 8 из 8
    2015 год постройки
    2 дня назад
    ЖК Калинова Слобода! Престижний район поруч з міським озером та парком Кімнати окремі, повністю укомплектовані. Хороші меблі все нове! Кухня окрема, вікна виходять на двір! Дуже приємний вид з вікон Є окрема кладова кімната для зберігання побутових речей Великий санвузол, Вітальня з прихожою. Оптоволокно заведено Над квартирою житлове приміщення 70м2 Сонячна сторона, квартира світла багато простору та продумане планування
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    79 800 $
    939 $/м²

    Сеченова ул., (Будинок 3)

    3 комнаты
    85 / 40 / 17 м²
    этаж 9 из 12
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продається здана 3кім квартира в жк Паркова Алея. Площа 85м2. Поверх 9/11. Світла та тепла, східно-західна сторона, три окремі кімнати, кухня(є лічильник газовий) та два санвузла уже можна робити ремонт. По стану повний сирець, що дозволяє реалізувати власний дизайн проект
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    81 380 €
    1 262 €/м²

    Южный бульв., 22

    БЕЗ КОМИССИИ Южный бульвар
    2 комнаты
    65 / 29 / 8 м²
    этаж 2 из 5
    2009 год постройки
    3 дня назад
    Продаж 2к квартири з великою терасою, закритим балконом і просторою гардеробною в Центральному районі по вул. Південний бульвар на 2 поверсі. Ідеальна локація , поруч: Епіцентр, АТБ, кав’ярні. 7 хв пішки до міського озера та до стометрівки. Оновлена кухня. З кухні вихід на велику терасу. Є мікрохвильовка, варильна поверхня. Усі речі залишаються в квартирі. Вхідна група : дзеркало , шафа для зберігання речей Перша кімната : двохспальнйи розкладний диван , телевізор працюючий, шафи для речей . По квартирі укладений паркет. Друга кімната : розкладний двохспальний диван + вихід на балкон + кондиціонер ( тепло /холод) , світло основне + додаткові лампи ( торшери) Круговий вхід до гардеробноі з...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    85 300 $
    889 $/м²

    Ленкавского ул., 2-А к1,2

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Кант ЖК Квартал №5
    3 комнаты
    96 / 50 / 13 м²
    этаж 6 из 10
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.